Titles you rated
MoneyballRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5