Series
Ratings
577
Ugly BettyRated ★ 2.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0- Switched at Birth Season 1Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 2.0
White CollarRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- Finding CarterRated ★ 1.0
BallersRated ★ 3.5
The BrinkRated ★ 3.5- WhitneyRated ★ 2.0
- Bionic WomanRated ★ 0.5
Madam SecretaryRated ★ 3.0
Rizzoli & IslesRated ★ 3.0
Cougar TownRated ★ 3.0- EnlistedRated ★ 1.0
- Nurse JackieRated ★ 2.5
- Battle CreekRated ★ 2.0
Royal PainsRated ★ 3.0- BoschRated ★ 2.0