Movies
Ratings
265
Despicable MeRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Freedom WritersRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0