Movies
Ratings
50
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.5