Movies
Ratings
572
Two Weddings And a FuneralRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 5.0
Men of HonorRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0