Movies
Ratings
211
Yves Saint LaurentRated ★ 2.5
JealousyRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 2.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.0
Love Is in the AirRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 3.0