Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
City HallRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0