Movies
Ratings
331
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5