Titles you rated
SlipRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0