Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0