Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 2.5
The Eighth DayRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ContactRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 1.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5