Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- DreamRated ★ 4.0
The Beginning of LifeRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 1.5
A Cinderella Story Christmas WishRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Wanee & JunahRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 4.0