Movies
Ratings
329
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5