Movies
Ratings
42
Before MidnightRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0