Titles you rated
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.0