Titles you rated
Dear HeavenRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
- DamoRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.0