Movies
Ratings
3421
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Strange DarlingRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 4.5
Logan LuckyRated ★ 3.5
No Sudden MoveRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
LonglegsRated ★ 4.0
Fight or FlightRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
GeometriaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0