Series
Ratings
256
STEINS;GATERated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 3.0
The EternautRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 1.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
Mad UnicornRated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Brothers SunRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0