Titles you rated
MantisRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5