Movies
Ratings
36
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0