Movies
Ratings
305
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0