Movies
Ratings
103
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Microbe & GasolineRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 3.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0