Titles you rated
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Thunder Store 2Rated ★ 3.5
Thunder StoreRated ★ 3.5
Falling for ChallengeRated ★ 5.0- Lucky Seven SpecialRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0