Movies
Ratings
169
MissingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0