Titles you rated
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
MamaRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0