Movies
Ratings
77
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
The Nut JobRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
PixelsRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0