Titles you rated
Warm and CozyRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0