Movies
Ratings
105
PaprikaRated ★ 4.5
La Femme NikitaRated ★ 5.0
The Adventures of Tyrano BoyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 5.0
The Prince of Tennis: Showdown in England's Tennis FortressRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita and the Island of Miracles ~Animal Adventure~Rated ★ 3.0