Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0