Series
Ratings
200
Warm and CozyRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Kim Soo RoRated ★ 2.0- Alien SamRated ★ 2.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 2.0
The Great SeerRated ★ 2.0
The Great MerchantRated ★ 2.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 1.5- The OriginalsRated ★ 4.0
The OriginalsRated ★ 4.0- Coffee HouseRated ★ 3.0
The OriginalsRated ★ 4.0
MidasRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0