Titles you rated
The ChorusRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0