Series
Ratings
85
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Trains Don't Stop at Noryangjin StationRated ★ 3.5
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 5.0