Titles you rated
Shrek 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0