Titles you rated
Coup de ChanceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
FlowRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.5
JobsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 2.0
QueerRated ★ 3.0
The Breaking IceRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 5.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.5