Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The NunRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5