Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The King's FaceRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.5