Series
Ratings
12
Fight For My WayRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0