Titles you rated
Hell's GardenRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 1.0
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 3.5