Titles you rated
WayneRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 2.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Demon Lord, Retry!Rated ★ 2.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Combatants Will Be Dispatched!Rated ★ 1.0
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5