Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 3.5- Angel's KissRated ★ 4.0
- RNARated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
MidasRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 4.5