Series
Ratings
94
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The PackageRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
The GiftedRated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 2.5
Mad DogRated ★ 2.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0