Movies
Ratings
73
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Non-StopRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 2.0
GloveRated ★ 1.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 1.5