Movies
Ratings
643
AnnabelleRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 2.5
Who's That Knocking at My Door?Rated ★ 3.0
Santa BarbaraRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5