Movies
Ratings
166
PocahontasRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0