Movies
Ratings
871
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5