Movies
Ratings
213
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0