Titles you rated
The MediumRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5