Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
The Princess's ManRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5- Cupid FactoryRated ★ 3.0
Rascal SonsRated ★ 3.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5