Movies
Ratings
120
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 1.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
EpicRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5