Movies
Ratings
617 OppenheimerRated ★ 3.5 OppenheimerRated ★ 3.5
 Assassin's CreedRated ★ 2.5 Assassin's CreedRated ★ 2.5
 AlliedRated ★ 3.0 AlliedRated ★ 3.0
 The FortressRated ★ 2.0 The FortressRated ★ 2.0
 Bullet TrainRated ★ 3.5 Bullet TrainRated ★ 3.5
 UpgradeRated ★ 4.0 UpgradeRated ★ 4.0
 DefaultRated ★ 3.0 DefaultRated ★ 3.0
 JokerRated ★ 3.5 JokerRated ★ 3.5
 Black WidowRated ★ 3.0 Black WidowRated ★ 3.0
 Extreme JobRated ★ 3.5 Extreme JobRated ★ 3.5
 Knives OutRated ★ 3.0 Knives OutRated ★ 3.0
 Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0 Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
 CarterRated ★ 0.5 CarterRated ★ 0.5
 The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0 The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
 Perhaps LoveRated ★ 3.5 Perhaps LoveRated ★ 3.5
 LooperRated ★ 3.5 LooperRated ★ 3.5
 Memories of MurderRated ★ 3.5 Memories of MurderRated ★ 3.5
 PrometheusRated ★ 3.0 PrometheusRated ★ 3.0
 The RevenantRated ★ 3.0 The RevenantRated ★ 3.0
 SicarioRated ★ 4.0 SicarioRated ★ 4.0